trečiadienis, spalio 21

Austrijos žiniasklaida apie D.Kedį: „Lietuvos nacionalinis didvyris“

Lietuvoje tebetiriamos su pedofilija susijusios dvigubos žmogžudystės atgarsiai – ir Austrijos žiniasklaidoje.

Nuo teisėsaugos besislapstantis Drąsius Kedys, įtariamas Kauno apygardos teismo teisėjo Jono Furmanavičiaus bei Violetos Naruševičienės nužudymu, austrų žurnalistų vadinamas „pašiurpusiu tėvu“, kuris pakėlė ranką prieš „iškrypusią porelę“, nes sužinojo, kad ši seksualiai išnaudojo jo mažametę dukrą.

Austrijos žiniasklaida akcentuoja, kad tokį D.Kedžio poelgį sąlygojo policija, likusi kurčia jo maldavimams nubausti pedofilus. Pabrėžiama, jog po ilgo tyrimo byla buvo nutraukta dėl įrodymų trūkumo.

„Austrian Times“ pažymi, jog besislapstantis žudikas tapo herojumi Facebook ir Youtube tinklalapiuose, kuriuose paramą jam reiškia tūkstančiai užsiregistravusių fanų iš viso pasaulio. Be to, pateikiama vieno fano citata: „Tu esi mūsų herojus. Tai, ką padarei, yra ne kas kita, o teisingumas“.

Taip pat pranešama, kad Lietuvoje platinami puodeliai ir marškinėliai su D.Kedžio nuotrauka ir užrašu: „Drąsius: vienišas keršytojas“.

Austriškas naujienų portalas, talpinantis ir D.Kedžio nuotrauką, praneša, kad šiuo metu įtariamajam siūlomas saugus prieglobstis kaimyninėje Lenkijoje.

2009.10.19

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą